KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15669042
nr 1566 9042
Akvarell
Stefan Gardell. Signerad, daterad -15, motiv från Uppsala. Akvarell, bildmått: 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 september 2023
kl 18:21:02
20/9 22:07:31